Adománygyűjtő est

2024. május 9. 12:55
A Pécsiközgáz évek óta a fenntarthatóság elkötelezett képviselője, amely esetében jellemzően elsőként mindenki a környezeti fenntarthatóságra asszociál, miközben a társadalmi pillére legalább ennyire elengedhetetlen. Ezért tartottuk fontosnak, hogy 2024. május 6-án a Pécsi Közösségi Alapítvány által szervezett VI. Pécsi Élő Adáson mi is ott legyünk, képviseltessük magunkat a nézők között és a Dinamó INSZI, a Lásd a világot autista szemmel Egyesület és a Pécsi Jótékony Nőegylet céljait felajánlással is támogassuk.

Az együttműködés itt nem ér véget, hiszen nélkülözhetetlennek tartjuk, hogy a közgazdász hallgatóink megismerjék a nem profitorientált gondolkodást és a profiton túlmutató értékeket is, ezek bevonását az oktatásba, s mindeközben a civil szervezetek számára elérhetővé tegyük azokat a kreatív energiákat és azt a szaktudást, amely karunkon képződik és amellyel e szervezeteket nem csak anyagi támogatás formájában tudjuk támogatni céljaik elérésében. Így a Pécsi Közösségi Alapítvánnyal hosszú távon kívánunk együttműködni a jövőben.

Gratulálunk az Alapítványnak a tegnapi sikeres Pécsi Élő Adáshoz és sok sikert kívánunk a Dinamó INSZI-nek, a Lásd a világot autista szemmel Egyesületnek és a Pécsi Jótékony Nőegyletnek céljaik megvalósításához.

Az estről készült élő videót itt találják!