Újabb teremátadás a Viapan Group jóvoltából!

2024. február 15. 08:58

Közel egy éves előkészületi munka végeredményeként ma átadásra került a Viapan Lounge, karunk és a Viapan Group együttműködésének leglátványosabb eredménye.

Azok a vállalatok, akikkel legszorosabb a partnerség, gyakran "fogadnak örökbe" termeket, közösségi tereket épületünkben azaz felújítják és beleviszik a saját arculatukat is. Ennek köszönhetően hallgatóink egy folyamatosan megújuló és inspiráló környezetben tölthetik a mindennapjaikat. A Viapan csoport ezer szállal kötődik a Közgazdaságtudományi Karhoz, vezetői, különböző pozíciókat betöltő munkatársaik alumni hallgatóink, számtalan gyakorlati helyet biztosítanak és jelenleg közös kutatást is visznek a Kar CoreLab központjával. A cég mindenképpen a hallgatók közösségi életének kívánt színteret teremteni, így jött létre a Viapan Lounge.

A Viapan Lounge teakonyhát, kis ebédlőt, tanulásra, munkavégzésre használható silent boxokat és beszélgetésre, kikapcsolódásra alkalmas teret foglal magában a Kar legnagyobb előadótermének folyosóján.