Tanulmányok

Lezajlott a 37. OTDK-ra kvalifikáló második kari forduló.

2024. május 3-án lezajlott a 2025-ben Miskolcon rendezendő 37. OTDK-ra kvalifikáló második kari forduló. Összesen 20..

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS - L’ORÉAL-UNESCO A Nőkért és a Tudományért Magyar Ösztöndíj 2024

A L’ORÉAL Magyarország és az UNESCO Magyar Nemzeti Bizottsága idén huszonkettedik alkalommal hirdeti meg..

iExpo összefoglaló 2024

Örömmel osztjuk meg, hogy a Center for Applied Learning szervezésében megvalósult iExpo rendezvény sikeresen lezajlott a..

Ujvári János diplomadíj-pályázat 2023/24

A Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala a 2023/2024. tanév tavaszi félévében ismét meghirdeti az Ujvári János diplomadíj..

Hackathon 2024

Március 20-21. között került megrendezésre a Simonyi Hackathon ötletverseny a Fenntarthatósági Központ és a Hidrogén..

BGE Gazdasági Szaknyelvi Vizsga

A jelentkezők középfokú egynyelvű gazdasági szakmai nyelvvizsga A szóbeli, B írásbeli és C komplex típusát választhatják..

ITHAS 2024

NEMZETKÖZI TURISZTIKAI ÉS VENDÉGLÁTÓIPARI AKADÉMIA A TENGEREN Téma: Tourism Policy Időpont és helyszín: 2024. május 11..

XXV. Országos Esettanulmányi Verseny

Idén is meghirdetésre került az Országos Esettanulmányi Verseny.