fbpx PTE-MKE Doktorandusz műhely | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

PTE-MKE Doktorandusz műhely

B323/1 terem

A Magyar Közgazdaságtudományi Egyesület (MKE) és Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar 2013 óta doktorandusz műhelyt rendez Pécsett. A Nyári Műhely célja, hogy lehetőséget teremtsen a Magyarországon működő közgazdasági doktori iskolák doktoranduszai illetve doktorjelöltjei számára önálló kutatási eredményeik bemutatására, azok megvitatására szakmai közönséggel, köztük az adott témában különösen jártas felkért hozzászólókkal, inspirálva ezzel a további kutatómunkát, és segítve minél színvonalasabb doktori értekezések elkészültét. A résztvevők "hagyományosan" a tágan vett közgazdaságtan körébe tartozó még nem publikált tanulmányt mutatnak be.

Felelős munkatárs

egyetemi docens, kutatási igazgató