Átadták az MNB Kiválósági Ösztöndíjait

2023. december 12. 10:48

2023. december 7-én kerültek átadásra a Magyar Nemzeti Bank Kiválósági Ösztöndíjprogramjának oklevelei.

Az ösztöndíjra azok a hallgatóink pályázhattak, akik kiemelkedő tanulmányi eredményük mellett tudományos/szakmai és/vagy közéleti, közösségi tevékenységet is végeznek. 2023-ban a Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Karának 30 hallgatója nyerte el az ösztöndíjat.

Ezúton is gratulálunk hallgatóinknak a sikeresen megszerzett ösztöndíjakhoz és sok sikert kívánunk a továbbiakban is!

Alapképzéses Ösztöndíjasaink:

• Alberti Laura