iExpo összefoglaló 2023 ősz

2023. december 11. 10:41

Örömmel osztjuk meg, hogy a Center for Applied Learning szervezésében megvalósult iExpo rendezvény sikeresen lezajlott a múlt héten Karunkon, több mint 400 résztvevővel. 79 hallgatói csapatban 288 hallgatónak volt lehetősége bemutatni a félév során kifejlesztett projektjeiket és készségeit.

Az iExpo-t az a csapat nyerte, amelyik a legtöbb úgynevezett unicoin-t gyűjtötte össze a szakértőktől, partnereinknek azonban nem volt könnyű dolguk, hiszen kategóriánkként összesen fejenként 5 unicoin-t tudtak szétosztani a 79 csapat között.

Projekt kategóriában a következő csapatokat díjazták:

• Bubi
  • Diszkrét gyártás SAP-ban
  • StuSwipe
  • Vakrandi a természettel
  • Kviktrip

Prezentáció kategóriában a következő csapatokat díjazták:

• Edu'Tailor
  • Állati Jó Egyetem
  • Parkeasy

Poszter kategóriában a következő csapatokat díjazták:

• A horror filmek elterjedése a 14-70 évesek között
  • Market Masters Egyetemi Étkezés
  • BioShield

Mindemellett több partnerünk különdíjat is hozott, ami által még több tehetséges projekt került elismerésre.

Szeretnénk megköszönni a rendezvényen részt vevő kari kollegáknak és a 82 vállalati partnerünknek, hogy értékelték a projekteket és visszajelzést adva segítették a hallgatókat kompetenciáik fejlesztésében.

Minden csapatnak szívből gratulálunk!