Legyél gyakornok a Y-shiftnél!

2022. augusztus 8. 15:45

Social media manager gyakornokot keresünk!

Jelentkezz csapatunkba, ha:
🏣 releváns tapasztalatot szereznél a marketing szakmában,
📲 ösztönösen mozogsz a közösségi médiában,
📈 folyamatosan követed a social media trendeket,
👥 a barátaidnak is te adsz tanácsot profiljaikhoz.

Ha tanulmányaid mellett szeretnél értékes szakmai tapasztalatot szerezni és fejlődni a régió vezető digitális ügynökségénél, akkor itt a helyed. Feladataid közé fog tartozni ügyfeleink social media felületeinek kezelése (Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok, Pinterest), posztolási tervek és posztok készítése, eredményesség mérése és riportálása.

Amit nálunk kapsz:
🏣 legmenőbb belvárosi iroda
📚️ folyamatos fejlődés
🏠 home office lehetőség, rugalmas munkavégzés
🐝 egyedi motivációs rendszerünk, a Beeward
👥 igazi csapatszellem, 5x “szerethető munkahely” díj

Amit várunk:
🙋‍♂️ elszántság és lelkesedés
💡 kreativitás
🧠 nyitottság és kíváncsiság
👤 önállóság
😂 jó poénok

Jelentkezz hozzánk!
Frissítsd az önéletrajzod és küldd el nekünk a karrier [at] y-shift.com címre.