III. Interdiszciplináris Fogyasztás Szimpózium

PTE KTK Aula

Értékek, életstílus, fogyasztás a generációk metszetében - Zeller Gyula alapító professzor emlékének ajánlva

2018. november 22-én immár harmadik alkalommal kerül megrendezésre a Közgazdaságtudományi Kar Marketing és Turizmus Intézete szervezésében az Interdiszciplináris Fogyasztás Szimpózium.

Szeretettel látunk minden érdeklődő kollégát, kutatót, volt és jelenlegi egyetemi hallgatót!

A rendezvénnyel kapcsolatos további információ itt érhető el.

A program ide kattintva tölthető le

Helyszín: PTE KTK Aula

9.00 – 10.00 Regisztráció, kávé

1.  Köszöntő, felvezető előadások