fbpx Álláslehetőség - PTE Kapcsolati és Nemzetköziesítési Igazgatóság | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Álláslehetőség - PTE Kapcsolati és Nemzetköziesítési Igazgatóság

2020. január 13. 14:44

A Pécsi Tudományegyetem Rektori Kabinet Kapcsolati és Nemzetköziesítési Igazgatósága Study abroad és nyári egyetem program koordinátor pozícióba kollégát keres.

Feladatok:

• A Pécs Summer School programok előkészítésévél, szervezésével, lebonyolításával kapcsolatos adminisztratív tevékenységek ellátása (ajánlatok, megrendelések, partnerekkel való kapcsolattartás, számlák ügyintézése, pénzügyi kimutatások készítése)
  • Hallgatói elégedettségi kutatások lefolytatása és elemzése
  • A nyári egyetemi programok és a study abroad program arculattervezése, valamint az ezzel kapcsolatos ügyintézés
  • Külföldi partnerekkel és külföldi hallgatókkal való kapcsolattartás

Amit elvárunk:

• Felsőfokú végzettség (közgazdász diploma)
  • Angol nyelv felsőfokú ismerete (C1 nyelvvizsga)
  • WORD, EXCEL programok felhasználói szintű ismerete
  • Megbízható, szorgalmas, precíz, proaktív munkavégzés
  • Jó szervezőkészség, problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

• Izgalmas, változatos munka
  • Nemzetközi tapasztalatszerzés
  • Jó hangulatú csapat
  • Kulturált munkakörülmények
  • Bérezés megegyezés szerint

Előnyt jelent:

• Közgazdász MSc diploma marketing vagy menedzsment területen
  • Ügyintézésben szerzett tapasztalat
  • További idegennyelv tudás
  • Grafikai program felhasználói szintű ismerete

Munkába állás: 2020. február közepétől

Jelentkezés módja, határidő:

Kérjük fényképes önéletrajzát és motivációs levelét 2020. január 20-ig küldje el Dr. Pozsgai Gyöngyi programvezető részére a pozsgai.gyongyi [at] pte.hu email címre.

Letölthető tartalom