fbpx Hírek | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Prof. Kaposi Zoltán ausztriai kitüntetése

Kaposi Zoltán egyetemi tanárt, a PTE KTK Marketing és Turizmus Intézet igazgatóját 2019. július 2-án az 50. (jubileumi) Internationales..

Kari rangsor - Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj

2019/2020-as tanévre meghirdetett Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíjra (korábbi nevén Köztársasági Ösztöndíj) benyújtott pályázatok alapján karunk az..

Állásajánlat - „Könyvvizsgáló asszisztens” pozíció

Dinamikusan fejlődő cégünk könyvvizsgálati csapatába keresünk pályakezdő vagy 1-2 év szakmai tapasztalattal rendelkező könyvvizsgáló asszisztenst.

Megjelent Galambosné Tiszberger Mónika könyve

Megjelent oktatónk A gazdaság és a társadalom statisztikája címet viselő könyve.

Munkalehetőségek a Sporthotel Dachstein Westnél

Front office manager recepciós és felszolgáló pozícióba keresnek munkatársakat.

Falling Walls Lab Budapest - innovációs és tudományos verseny

2019-ben második alkalommal szervezi meg Budapesten angol nyelvű tudományos és innovációs versenyét a berlini Falling Walls Alapítvány.

TO nyári nyitva tartás

Kedves Hallgatók, Felvételizők! Július 1. és augusztus 23. közötti időszakban a Tanulmányi Osztály nyitva tartása az alábbiak szerint módosul:

Dr. Csapó Jánost Pro Geographia oklevéllel jutalmazták

Dr. Csapó Jánost 2019. június 27-én a Magyar Földrajzi Társaság Választmánya az Érembizottság javaslata alapján Pro Geographia oklevéllel jutalmazta,..