fbpx Hírek | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Kezedben a gazdaság! - inspirál a Pécsiközgáz

A Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar (Pécsiközgáz) elhatározta, hogy kollektívájának szakmai tudását, hallgatóinak friss, fiatalos..

GYIK - Távoktatás, tanulmányok, vizsgák és egyéb aktuális kérdések és válaszok

Kedves Hallgatóink! Folyamatosan érkeznek be hozzánk az új helyzettel kapcsolatos kérdések, amelyek mindegyikére igyekszünk gyorsan reagálni. Jelen..

Hallgatói tájékoztatás a koronavírussal kapcsolatban

Kedves Hallgatóink, a koronavírus magyarországi megjelenése kapcsán a Pécsi Tudományegyetem elkötelezett aziránt, hogy az Egyetem polgárai biztonságos..

Tájékoztatás az első digitális oktatási hét tapasztalatairól és a március 30-31-i oktatási rendről

Kedves Hallgatóink! Eltelt az első olyan hét, ahol az oktató kollégák az oktatást – és bizonyos tárgyaknál már félévközi számonkérés is – digitális..

Dr. Rappai Gábor Magyar Érdemrend Tisztikereszt polgári tagozata kitüntetésben részesült

Áder János, Magyarország köztársasági elnöke a nemzeti ünnep, március 15. alkalmából kitüntetéseket adományozott a Pécsi Tudományegyetem több..

FINANCIAL ANALYST INTERNSHIP

Start your career with us at Citi Hungary as a Finance Intern!

Fizetett gyakornoki lehetőség az Internship Centerben!

Szerezz valós szakmai tapasztalatot egy neves cégnek dolgozva, profi vállalati közegben, itt a Karon!