fbpx Hírek | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

2022. februári kezdéssel meghirdetett szakjaink

Az alábbiakban ismertetjük a 2022. februári kezdéssel meghirdetett szakjainkat és a felvételi eljáráshoz kapcsolódó legfontosabb információkat és..

Maradj lendületben!

Jelentkezz mesterképzésre keresztféléves felvételi eljárásban!

Are you ready to become part of an elite MARKET RESEARCH team?

D-TAG analytics Inc. is a consulting and market research firm providing Business Intelligence solutions via Big Data & Social Media Analytics. We aim..

IFUA Esettanulmány verseny 2021

Az IFUA 10. esetversenyének középpontjában a vállalati fenntarthatóság áll. A feladat a Kifli.hu fenntarthatósági stratégiájának kidolgozása.

Logisztikai Csapatbajnokság 2021/22

A Nagyvállalatok Logisztikai Vezetőinek Klubja immár 9. alkalommal szervezi meg az 1 200 000 Ft összdíjazású Országos Logisztikai Csapatbajnokságot.

Pénzügyi gyakornok lehetőség

A Holcim Csoport tagjaként a LAFARGE Cement Magyarország Kft. dinamikus és modern munkakörnyezetet, kihívásokkal teli karrier lehetőséget, szakmai..

Erasmus Days 2021 with 3UAS

"We are excited to invite you to our #ErasmusDays 2021 event that will be held online, 14-15 October 2021. This event will be organized in cooperation..

Bolyai János Kutatási Ösztöndíj - kiemelkedő minősítés

A Magyar Tudományos Akadémia Bolyai János Kutatási Ösztöndíj Kuratóriuma elismerő oklevélben részesítette Kovács Kárment.