fbpx Hírek | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Dékáni szünet szeptember 26-án

Tisztelt Hallgatók, Ezúton értesítjük Önöket, hogy a Kar Dékánja dékáni szünetet rendelt el a 2019. szeptember 26-i (csütörtöki) tanítási nap..

Work in Greece!

That is what Job Trust has been offering to thousands of students for the last 14 years.

MNB kiválósági ösztöndíj

Az előző tanévben sikerrel megvalósított MNB kiválósági ösztöndíjprogram után a Magyar Nemzeti Bank a 2019/20-as tanévre is támogatást nyújt a jó..

Mirjana Sekicki előadása Karunkon

A karunkon működő the CoRe lab (Fogyasztói Magatartáskutató Központ) meghívásának eleget téve a mai napon vendégünk volt Mirjana Sekicki a Tobii Pro..

6. Országos Városmarketing Verseny felhívás

Immár hatodik alkalommal hirdetik meg az „Együttműködve versenyezni!" - ORSZÁGOS VÁROSMARKETING VERSENYT.

Farkas Ferenc Ösztöndíj pályázat

Idén is meghirdetésre került a Farkas Ferenc Ösztöndíj!

Erasmus+ pályázati felhívás és Erasmus Nap

Ismét megnyílt a pályázás lehetősége Eramsus+ mobilitási programra!

Ünnepélyes tanévnyitó és terem átadó a Pécsiközgázon

A Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar 2019. szeptember 5-én 13 órától tartotta ünnepélyes tanévnyitó rendezvényét a Dr. Halasy-Nagy József..