fbpx Hírek | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Szülői Fórum

A PTE KTK szülői fórumbeszélgetésre hívja a Kar iránt érdeklődő, pályaválasztás előtt álló középiskolás diákok szüleit. A programra regisztráció..

Nyílt nap a Pécsiközgázon

A Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kara ONLINE Nyílt Napot tart! A programon való részvétel előzetes regisztrációt igényel.

2021. SZEPTEMBERI KEZDÉSSEL MEGHIRDETETT SZAkjaink

Az alábbiakban ismertetjük a 2021. szeptemberi kezdéssel meghirdetett szakjainkat és a felvételi eljáráshoz kapcsolódó legfontosabb információkat és..

Az oktatás és számonkérés szabályai a 2020/21. tanév tavaszi félévében

A Közgazdaságtudományi Kar dékánja által 2021. január 14-én kiadott 1/2021. sz. dékáni utasítás értelmében a tavaszi féléves oktatás a Kar minden..