fbpx Hírek | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

NYÍLT NAP A PÉCSIKÖZGÁZON!

A Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kara Nyílt Napot hirdet! A programon való részvétel előzetes regisztrációhoz kötött.

Legyél gyakornok a UNHCR-nél!

Gyakornoki és munkalehetőséget kínál az ENSZ Menekültügyi Főbiztosságának (UNHCR) Budapesti Globális Szolgáltató Központja.

ALMA MATER ÖSZTÖNDÍJPROGRAM - PÁLYÁZATI KIÍRÁS

A Közgazdaságtudományi Kar vezetése a 2021/2022-es tanév II. félévére is meghirdeti Pécsiközgáz Alma Mater Ösztöndíj Programját.

TEMPUS ÁLLAMKÖZI ÖSZTÖNDÍJAK – RÉSZKÉPZÉSEK 2022/2023

Az 1996-ban létrehozott Tempus Közalapítvány az Innovációs és Technológiai Minisztérium felügyelete alatt működő, közhasznú szervezet, amely az általa..

Gyakornoki állás recepciós munkakörben a Balatonnál

Tökéletes nyári munkalehetőséget kínál az Aranypart Camping és a Mirabella Camping csapata a Balatonnál, amivel akár szakmai tapasztalatot is..

Munkalehetőség a CONCENTRIX-nél

Egy belevaló csapatot vagy új kihívást keresel Pécsett? Szeretnél egy nemzetközi hátterű, dinamikusan növekvő vállalatnál dolgozni? Kellemes légkörben..

Szülői fórum 2022

Nyílt napunk másnapján a felvételiző diákok szüleit várjuk egy szülői fórumra!