fbpx Hírek | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Hugh Sherman karunk díszdokora lett

A Pécsi Tudományegyetem a Magyar Tudomány Ünnepe alkalmából rendezett ünnepi szenátusi ülésén három új díszdoktort avatott.

Dr. Kaposi Zoltán az OTDT mestertanári oklevelét kapta

2019. október 31-én karunk oktatója, Dr. Kaposi Zoltán az OTDT mestertanári oklevelében részesült.

Job offer - WFL Publisher Ltd.

Administration / Office management position by WFL Publisher Ltd.

Gazdasági szaknyelvi vizsga

BGE Nyelvvizsga és Továbbképző Központ PTE KTK nyelvvizsgahelyen gazdasági szaknyelvi vizsgát hirdet.

Vállalati Hét - 2019. november 4-8.

A Vállalati héten vagyis a „World of Practice Weeken” számos előadó érkezik a karra és tart előadást különböző témákban. A legtöbb előadás fókuszában..

Junior vezető pozíció Anderson Group Hungary Kft.- nél

Többre vágysz és gyorsabban, mint a kortársaid?

Munkalehetőség a Pécsiközgáz vállalati rendezvényein!

Dolgozz host/hostessként a Vállalati héten (Word of Practice) november 4-8. között, és az IExpo rendezvényen november 25-én.

Nagy sikerű karrier workshop a Pécsiközgázon

2019. október 16-án került megrendezésre a Ki a felelős a karrierért? című workshop Karunkon a Vezetés- és Szervezéstudományi Intézet és a..