Sikeresen zajlott a hageni kettősdiplomaprogram ünnepélyes jubileuma

December 2-án pénteken a KTK kari tanácsteremben került sor a hageni kettős diplomaprogram 20. évfordulójának..

Jelentkezés a Pécs-Hagen kettősdiploma programra

Megnyílt a jelentkezés a Hageni Távegyetem német nyelvű képzésére, mellyel kb. 2,5 év alatt önálló, teljes értékű német..

Lezajlott a révkomáromi OTDK-ra kvalifikáló kari TDK forduló!

2022. december 2-án 11 órás kezdettel zajlott a 2023-as révkomáromi OTDK-ra kvalifikáló utolsó kari forduló. Idén..

Újabb teremátadás az EY jóvoltából!

A mai napon újabb mérföldkőhöz érkezett együttműködési kapcsolatunk az Ernst and Young csapatával!

Pro Cura Ingenii díjjal jutalmazták Karunk oktatóit

Átadták a PTE Pro Cura Ingenii elismeréseket, mellyel Karunk két oktatóját jutalmazták.

Pécsiközgázos hallgató nyerte Pécs Város Kiváló Tanulói és Hallgatói Díját

Karunk turizmus-vendéglátás alapszakos hallgatója, Varga Patrik Zsolt nyerte a díjat.

Elhunyt Dr. Szabó Gábor

Megrendüléssel tudatjuk, hogy elhunyt Dr. Szabó Gábor, aki az 1980-as években volt Karunk oktatója. Temetése november 18..

Álom vagy valóság? Kezdő munkavállalói elvárások - workshop

A PTE KTK Vezetés- és Szervezéstudományi Intézete és a Körber Hungária Kft. bemutatja: Álom vagy valóság? Kezdő..