BGE GAZDASÁGI SZAKNYELVI VIZSGA

2024. június 18. 12:50

ÍRÁSBELI ÉS BESZÉDÉRTÉS VIZSGA: (a szóbeli vizsga része): 2024. augusztus 23.

SZÓBELI VIZSGA: 2024. augusztus 26- szeptember 4. (PTE KTK)

Az írásbeli és szóbeli vizsgák helyszíne: PTE Közgazdaságtudományi Kar Pécs, Kari Nyelvvizsgahely.

A jelentkezők középfokú egynyelvű gazdasági szakmai nyelvvizsga A szóbeli, B írásbeli és C komplex típusát választhatják angol és német nyelvekből.

A vizsgákról további információ

A nyelvvizsgákra jelentkezni BGE Nyelvvizsgaközpont honlapján online módon lehet, átutalással.

Jelentkezési határidő: 2024 július 8.

Pótjelentkezés: online jelentkezési felületen keresztül 3 000 ft-os külön eljárási díj megfizetése mellett.

Ideje: Eredmények közzététele interneten: 2024. szeptember 13.

Fontos! A nyelvoktató tanár megjelölésekor kérjük, hogy vegye figyelembe az összeférhetetlensége vonatkozó NYAK előírást:

• A tanár minimum egy kurzus időtartama alatt (30 tanóra) a vizsgát megelőző egy éven belül tanította, vagy a vizsgát megelőző három hónapon belül bármilyen időtartamú kurzuson jogviszonytól és oktatási formától függetlenül. Amennyiben ezek az időtartamok már nem érvényesek, nem kell a nyelvoktató nevét feltüntetni a jelentkezési lapon!