Dr. Rappai Gábor Magyar Érdemrend Tisztikereszt polgári tagozata kitüntetésben részesült

2020. március 16. 09:17

Áder János, Magyarország köztársasági elnöke a nemzeti ünnep, március 15. alkalmából kitüntetéseket adományozott a Pécsi Tudományegyetem több dolgozójának is.

Dr. Rappai Gábornak, Karunk Közgazdaságtan és Ökonometria Intézetének intézetigazgató egyetemi tanárának, a Magyar Tudományos Akadémia doktorának a MAGYAR ÉRDEMREND tisztikeresztje polgári tagozata kitüntetést adományozta a köztársasági elnök a hazai közgazdaságtan, ökonometria és sporttudomány területén végzett kutatásai, illetve eredményeinek a felsőoktatásban és a vállalati gyakorlatban történő hasznosítását szolgáló sokoldalú munkája, valamint sikeres egyetemi vezetői tevékenysége elismeréseként.

Kitüntetéséhez ezúton is gratulálunk és további eredményes munkát kívánunk!

Az ünnepélyes átadásra egy későbbi napon kerül sor.

Magyar Közlöny >

Cikk az univpecs.com oldalon >