Flexi Fórum - hallgatói pályázat

2023. október 4. 08:46

Pályázzatok a növényi alapú étrend népszerűsítésére és vegyetek részt az első Flexi Fórumon!

Te is érezted már úgy, hogy a jövő egy olyan előtted lepergő film, aminek menetébe nincsen beleszólásod? Szívesen átírnád az élet, a társadalom forgatókönyvét? Izgultál vagy aggódtál már azért, hogy mi lesz a következő fejezete a bolygónk történetének? Ötleteljetek a jövő forgatókönyvén és pályázzatok!
Készítsetek kommunikációs kampányt, amelynek célja a növényi alapú étrend fiatalok körében történő népszerűsítése vagy forgassatok reklámfilmet, amiben kifejezetten az X-Y generációt próbáljátok meggyőzni a növényi alapú étkezés fontosságáról!

Leadási határidő: 2023. október 30.
Max. csapatlétszám: 2-5 fő
Vegyetek részt az első Flexi Fórumon!

Magyarország első Flexitáriánus Fóruma a Danone, az Alpro és a Debreceni Egyetem Gazdaságtudományi Karának közös szervezésében, ahol a növényi lehetőségek állnak a fókuszban egy zöldebb jövőért!
Ha titeket is érdekelnek a növényi alternatívák, az étkezés bolygóra gyakorolt hatása és a fenntarthatóság, ne hagyjátok ki az ország első egyetemistákból álló Flexitáriánus Fórumát.

Nevezés: a pályázat hivatalos weboldalán: www.flexiforum2023.com
Részvétel: ingyenes, regisztrációhoz, de nem pályázathoz kötött
Dátum: 2023. november 17.
Helyszín: Debreceni Egyetem GTK (hibdrid)

A részletes felhívást a csatolt dokumentumban találjátok!