fbpx Magyar Érdemrend Tisztikereszt polgári tagozat kitüntetés dr. Ulbert Józsefnek | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Magyar Érdemrend Tisztikereszt polgári tagozat kitüntetés dr. Ulbert Józsefnek

2018. augusztus 21. 12:03

Áder János Köztársasági Elnök úr a vállalati pénzügyek és az eszközértékelés hazai szemléletmódjának, illetve gyakorlatának fejlődését szolgáló három évtizedes munkája elismeréseként a Magyar Érdemrend Tisztikereszt polgári tagozat kitüntetést adományozta 2018. augusztus 20-án dr. Ulbert József számára. Dr. Ulbert József Karunk dékánja volt 2011 és 2015 között, jelenleg pedig a Pénzügy és Számvitel Intézet igazgatója, egyetemi docens. Karunkon munkával eltöltött évei alatt rengeteget tett azért, hogy a Pécsiközgáz megőrizze és erősítse a hazai gazdasági felsőoktatásban betöltött szerepét és hogy minél színvonalasabb képzéssel segítse a gazdasági szakemberek kinevelését.

Kitüntetéséhez ezúton is gratulálunk és további eredményes munkát kívánunk!