fbpx Marketing munka támogatás a Pécsi Jótékony Nőegylet részére | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Marketing munka támogatás a Pécsi Jótékony Nőegylet részére

2020. október 20. 10:28

Közhasznú egyesületünk a rászorulók gyermekeket és családokat támogatja.

Jószolgálati tevékenységünk eredményes folytatásához keresünk olyan hallgatót, aki célkitűzéseinkkel egyetértve önkéntesként segítené az online térben megjelenéseinket, segítene kampányok elindításában és sikerre juttatásában.

Szívesen fogadunk minden ötletet, kezdeményezést, örömmel várjuk a nőegyleti tevékenység iránt érdeklődőket!

Kapcsolat: Földényi Gabriella 30/494-2286 / foldenyi.gabriella [at] pte.hu