fbpx ÖNKÉNTESSÉG DIGITÁLIS TARTALOMSZERKESZTŐ POZÍCIÓBAN | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

ÖNKÉNTESSÉG DIGITÁLIS TARTALOMSZERKESZTŐ POZÍCIÓBAN

2021. január 12. 08:39

Mi már belevetettük magunkat a 2021-es év teendőibe, viszont arra jutottunk, hogy szükségünk lesz Rád is! 😊 Tehát ha van egy kis szabadidőd és szívesen csatlakoznál hozzánk, akkor olvass tovább!

A PTE Diaszpóra Projekt Hálózat önkéntest keres digitális tartalomszerkesztő pozícióba.

Feladatok:

• Facebook oldal szerkesztése
  • hivatalos honlap szerkesztése
  • a projekt adminisztratív munkájának támogatása

Amit kínálunk:

• rendezvények szervezésével és lebonyolításával járó feladatok megismerése és támogatása
  • közösségszervező tapasztalati tudás megszerzése
  • hallgatóbarát, rugalmas munkaidő (~ havi 20 óra)
  • saját ötletek megvalósításának lehetősége
  • kapcsolatrendszer kialakításának lehetősége
  • szakmai gyakorlat igazolása

Ha csatlakoznál, küldj egy önéletrajzot a diaszpora [at] pte.hu címre! 😊