fbpx Szakmai gyakorlati lehetőség a Danubius Hotels balatoni szállodáiban | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Szakmai gyakorlati lehetőség a Danubius Hotels balatoni szállodáiban

2020. február 14. 11:47

A 2020-as szezonban is várjuk azon diákok jelentkezését, akik főiskolai, egyetemi szakmai gyakorlatukat a Balaton-partján szeretnék eltölteni.

A kötelező díjazáson felül (4 850 Ft /nap) ingyenes szállást és étkezést is biztosítunk.

Az alábbi területekre keresünk gyakornokokat:

• Front Office
  • Értékesítés, Back Office
  • Étterem, konyha
  • HR, üzemeltetés

Ha nem találtál érdeklődésnek megfelelő területet, akkor is keres minket nyugodtan.

Jelentkezés: annabella.hr [at] danubiushotels.com

Bármilyen további kérdésed van, fordulj hozzánk bizalommal a 06 30-935-7244-es (Schrenk Gábor), illetve a 06 70-450-9718-as (Kiss Marianna) telefonszámokon!