fbpx Farkas Ferenc Nemzetközi Tudományos Konferencia | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Farkas Ferenc Nemzetközi Tudományos Konferencia

A Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kara (PTE KTK) és Vezetés- és Szervezéstudományi Intézete (VSZI) 2018. június 7-8. között első alkalommal rendezte meg a Farkas Ferenc Nemzetközi Tudományos Konferenciát.

Farkas Ferenc Professzor Úr (1949-2016) karunk kiemelkedő formátumú kutatója és oktatója, valamint a Közgazdaságtudományi Kar dékánja, és a Pécsi Tudományegyetem rektorhelyettese volt, akinek hazai és nemzetközi tudományos kutatásai, publikációi és órai előadásai érintették a menedzsment számos irányvonalát, emelve ezzel a szakma színvonalát.  A konferencia professzor úr szellemi örökségét kívánja hosszú távon ápolni és fenntartani.

Az esemény célja, hogy teret adjunk hazai és nemzetközi oktatóknak, kutatóknak, gyakorlatban dolgozó kollégáknak, PhD hallgatóknak, hogy bemutassák kutatási területüket, ezáltal kívánjuk elősegíteni a szakmai kapcsolatok létrejöttét, ápolását, illetve a további közös kutatás alapjainak megteremtését, a közös gondolkodás elindítását.