Business coach szakirányú továbbképzés indul februári kezdéssel

2022. december 1. 09:32

Örömmel tájékoztatjuk, hogy 2023. februárban indul a Business coach szakirányú továbbképzésünk harmadik évfolyama pécsi és budapesti helyszíneken. 

Szakunk kialakításakor arra törekedtünk, hogy minőségi, a hazai coach képzések sorából kiemelkedő gyakorlatorientált, a coach szakma nemzetközi minőségi sztenderdjeit és trendjeit követő képzést kínáljunk hallgatóinknak, melyben nemzetközi coach szakmai szervezetek tapasztalt képviselői is részt vesznek oktatóként.  

A kialakított tanterv és kimeneteli követelményrendszer megfelel a coach szakma új, szigorított jogszabályi környezetének, melynek sikeres elvégzésével hivatalosan is feljogosít a Business Coach megnevezés használatára 

Képzésünk EMCC EQA Senior Practitioner szintű akkreditációval rendelkezik és beágyazott egyéni (EIA) akkreditációs lehetőséget kínál hallgatóinak. 

A képzésről részleteket az alábbi oldalon talál.

 

Kinek ajánljuk a képzést?

  • Képzésünket ajánljuk gyakorló coachoknak, akik szeretnék szakmai tudásukat és eszköztárukat bővíteni, coaching készségüket csiszolni, nemzetközi akkreditáció útján elindulni. Hallgatóink nemzetközi akkreditációval rendelkező, tapasztalt, elismert coach oktatóktól és minősített egyetemi oktatóktól tanulhatnak.    

  • Képzésünket ajánljuk olyan vezetőknek, HR vezetőknek, akik szeretnék hatékonyan támogatni és motiválni munkatársaikat, csapataikat. Akik tudják, hogy kiválóságuk alapja a folyamatos fejlődés, tanulás, akik értékelik az inspiráló csoportos tanulást, minőségi képzést. Jelentkezz(en) képzésünkre, ha felelős vezetőként szeretné(d) a coaching eszközeit és szemlélet módját elsajátítani.  

  • Képzésünket ajánljuk azoknak, akik számára a coaching új hivatást jelenthet, akik hívást éreznek vezetők, kollegák támogatásra szakmai fejlődésük elősegítése érdekében. Munkája során türelemmel, szívesen hallgat meg másokat, empátiával, jó kommunikációs készséggel rendelkezik? Önismeretét folyamatosan fejleszti az örömtelibb és hatékonyabb emberi kapcsolatok érdekében? Mindezek alapvető coach kompetenciák, melyeket fejlesztheti, és gazdag eszköztárral egészítheti ki képzésünk során.  
  • Képzésünket ajánljuk mindazon coachoknak, vezetőknek, HR szakembereknek és leendő coachoknak, akik magas minőségű, gyakorlatorientált, ugyanakkor mély elméleti hátteret is nyújtó képzést keresnek. Képzésünk EMCC EQA Senior Practitioner szintű akkreditációval rendelkezik, két féléves, 220 órás képzés, rendkívül sok gyakorlati órával, és szupervízióval támogatott coaching gyakorlattal. (50 óra valódi kliensekkel folytatott coaching).  

Kapcsolódó Híreink

Lezajlott a 38. OTDK-részvételre lehetőséget adó 1. kari TDK-forduló

Összesen 16 dolgozattal jelentkeztek a hallgatók, amelyeket három tagozatban mutathattak be. Örömmel jelentjük, hogy a..

Új félév, új szakmai lehetőségek – szakirányú továbbképzések a tavaszi félévben

Munka mellett is elvégezhető, egyéves szakirányú továbbképzések a Pécsiközgázon, a Centre for Applied Learning (CAL)..

Beiratkozás a Hageni Távegyetemre

A Hageni Távegyetem (FernUniversität in Hagen) NÉMET nyelvű képzésére ismét beiratkozhatnak Karunkon. Ez vonatkozik..

Pro Scientia Arany Érem Díjat kapott Varga Patrik Zsolt

Örömmel számolunk be arról, hogy kedden, a Magyar Tudományos Akadémia Dísztermében megrendezett 37. Országos Tudományos..

FONTOS - megváltozott a PTE bankszámlaszáma

Kedves Hallgatóink! Ezúton szeretnénk felhívni a figyelmeteket, hogy a Pécsi Tudományegyetem bankszámlaszáma..

Megnyílt a Prohuman Tanszék

Ünnepélyes keretek között nyílt meg november 18-án a Prohuman Tanszék a Karon , amely a Prohuman Zrt . és a KTK több éve..

Az IAB november 3-4-én tartotta éves ülését.

Örömmel jelentjük be, hogy két új, kiemelkedő taggal bővült az igazgatóság: Sarah Vaughan, az ICN Business School..

Simonyi International Hackathon 2025 ősz

A Simonyi International Hackathon 2025 november 12–13-án sikeresen megrendezésre került a Simonyi BEDC és a Centre for..