Szakmai gyakorlati lehetőség a Club Tihany Resortban!

2022. március 24. 15:36

A Club Tihany várja a 2022-s szezonban Turizmus-vendéglátás, rendezvényszervező szakra járó tanulók jelentkezését, akik megismernék egy hotel egységeinek működését és a rendezvényszervezésben is részt vennének.

A 430 órás gyakorlat alatt

• 1 hónap: a hotel különböző egységeinél (F&B, Recepció, Back Office, EVENT, HK), a Hotel működése
  • 1 hónap: a Club Hotel Budapesti értékesítési irodájában rendezvényszervezés  (rendezvényértékesítés)
  • 1 hónap: rendezvény lebonyolítás gyakorlat a Club Tihanyban (lássuk élőben a rendezvényünket)

HOTEL MŰKÖDÉS:

A gyakorlat lehetőséget ad, hogy a tanultaknak mentén a gyakorlatban is megismerjék egy hotel működését:

• szállásadás
    • klasszikus szolgáltatások
    • szobák osztályozása és felszereltségük
    • a vendégfogadás emberi, szakmai tartalma
  • vendéglátás
    • szobaszerviz,
    • éttermi szolgáltatás (reggeli, ebéd, vacsora)
    • szórakoztatás (napközbeni étel, ital szolgáltatás például szállodai bárban),
    • egyéb napközbeni ellátás,
    • rendezvény (esküvő, konferencia, bálok)
  • egyéb szolgáltatások
    • gépkocsi parkoltatás (garazsirozás)
    • vendég szórakoztatása, idegenforgalmi élmény megszervezése
    • takarítás (mosodai szolgáltatás, cipőtisztítás)
    • kereskedelmi, üzleti szolgáltatások (szállodai árusítás, komplex bevásárlási centrum)

RENDEZVÉNY ÉRTÉKESÍTÉS ÉS SZERVEZÉS

A Club Tihany Hotel 2021-től budapesti helpdesk szolgáltatást tart fent. A helpdesk egyrészt ügyfélszolgálatként működik, másrészt értékesít. Az értékesítés két részre bontható:

1. egyéni vendégek felé szálláshely értékesítés
  2. rendezvények értékesítés és első ajánlatadás

A feladatok végzésének helye a Budapest.

A gyakorlat alatt a tanuló megismerheti:

• egy értékesítési iroda működését
  • betekintést nyer a telefonos ügyfélszolgálat feladataiba
  • megismeri a telefonos rezerváció lépéseit és szoftvereit
  • megkapja a rendezvényszervezés alapjait
  • az ajánlatküldés, visszaigazolás, szerződés előkészítés folyamatát megtanulja
  • gyakorolhatja Egységek közötti kommunikációt
  • megtanulja a rendezvény lebonyolításának lépéseit
  • rendezvény zárásának kötelező elemeit (telj. igazolás, számla, ajánló levél stb)

Időbeosztás:

Hotel

ismeretek

rendezvény

értékesítés

rendezvény

lebonyolítás

Időbeosztás

1 hónap

munkavégzés helye

Tihany

Tihany

Megjegyzés:

• A gyakorlatra márciustól október végéig várjuk a jelentkezőket.
  • Hotel nyitvatartás 2022-ben: 2022.04.08. – 2022.10.31.

Kérdés esetén:

Figler Zoltán - +3630/1407041

Jelentkezés:

Fényképes önéletrajzát az alábbi címre várjuk: helpdesk [at] clubtihany.hu