2020 - V. Fogyasztás Interdiszciplináris Szimpózium

Változás, újratervezés és fejlődés

Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

2020. november 5.

A Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar alapításának 50 éves évfordulója alkalmából tudományos konferenciát rendez Változás, Újratervezés és Fejlődés címmel. A Fogyasztás Interdiszciplináris Szimpózium rendezvénysorozat következő eseményét idén ehhez a konferenciához kapcsolódóan rendezzük 2020. november 5-én.  A szimpóziumra magyar és angol nyelvű előadásokat várunk az alábbi témakörökben.

• Változások a fogyasztási mintázatokban
  • Változások a fogyasztás társadalmi megítélésében
  • Változások a fogyasztás megítélésében az egyes tudományterületeken
  • Változások a turisztikai fogyasztás megítélésében

Jelentkezni az angol vagy magyar nyelvű előadások kivonatával (1000-2000 karakter között) lehet 2020. szeptember 28-ig.

A rendezvényre szeretettel várjuk azon fogyasztás- és életstíluskutatók, fogyasztói magatartáskutatók, valamint a témával foglalkozó gyakorlati szakemberek jelentkezését, akik szívesen bemutatnák új gondolataikat, új kutatási, vizsgálati eredményeiket egy 20 perces előadásban. Jelentkezni a fogyasztas.szimpozium [at] ktk.pte.hu e-mail címre küldött absztrakttal lehet. A jelentkezések elfogadásáról szeptember 30-ig küldünk értesítést.

A kari konferencia 2020. november 5-6. között kerül megrendezésre, helyszíne – amennyiben lehetséges - a Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudomá­nyi Kar, Pécs, Rákóczi út 80.

A konferenciára regisztrálni 2020. október 1-től lehet.

V. FOGYASZTÁS INTERDISZCIPLINÁRIS SZIMPÓZIUM ABSZTRAKTKÖTET