Meghívó dr. Rideg András habilitációs előadásaira

Dr. Halasy-Nagy József Aula

A Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Karának Dékánja és a Kari Habilitációs és Habitusvizsgáló Bizottság Elnöke tisztelettel meghívja Önt Dr. Rideg András nyilvános habilitációs előadásaira.

A tantermi előadás címe: Az üzleti stratégiák  (Tantárgy: Stratégiai és üzleti tervezés)

Időpontja: 2023. október 5. (csütörtök) 17:30 óra

Helyszíne: PTE Közgazdaságtudományi Kar, 7622 Pécs, Rákóczi út 80., B 025. terem

A tudományos előadás címe: A magyar családi KKV-k sajátosságainak erőforrás-alapú megközelítése / Resource and Capability Characteristics of Hungarian Family-Owned SMEs

Időpontja: 2023. október 6. (péntek) 8:30 óra

Helyszíne: PTE Közgazdaságtudományi Kar, 7622 Pécs, Rákóczi út 80., Dr. Halasy-Nagy József Aula (II. em.)

Külső szakértők:

Prof. Dr. Czakó Erzsébet egyetemi tanár

Dr. habil Farkas Szilveszter ny. főiskolai tanár

Dr. Rideg András habilitációs pályázata és a pályázatához benyújtott monográfiája az alábbi oldalról érhető el (bejelentkezést követően):

-       habilitációs pályázat

-       monográfia