2024-es pontszámítás

2023. január 5. 13:32

Elég pontom lesz, hogy bejussak a Pécsiközgáz valamelyik képzésére? Mennyi pontot kell elérnem? Miből érettségizzek?

Ha te is ehhez hasonló kérdésekkel bombázod magad nap mint nap itt a segítség!

Számold ki a pontjaidat!

2024-től változnak a felsőoktatási felvételi pontszámítási szabályai. Azért, hogy könnyebben eligazodj a pontszámítás menetében, készítettünk egy pontszámító kalkulátort, aminek segítségével kiszámolhatod, hány pontod lesz az Pécsiközgázon!

FONTOS! Ha 2023-ban adod be a felvételidet, akkor még a felvi.hu oldalon található kalkulátort használd!

Kalkulátor

Pontszámítás részletei 2024