A Farkas Ferenc Emlékdíj 2018 pályázat eredménye

2019. január 25. 09:13

Az idén első alkalommal kiírt Farkas Ferenc Emlékdíj pályázat átadójára 2018. október 3-án került sor a Halasy-Nagy József Aulában. A pályázatra öt kiemelkedő teljesítményű oktatónk nyújtotta be pályázatát.

A Kuratórium, amelynek elnöke Dr. Farkas Ferencné, tagjai pedig: Barkóczi Nándor, Bognár Attila, Dr. Dobay Péter, Dr. Jarjabka Ákos, Kassai Ákos, Kovács Zsolt, Meláth Mónika, Mohácsi László, Palanovics Norbert, Dr. Schepp Zoltán, Vereczkei Brigitta és Vida Péter, a 2018. évi Emlékdíjat Dr. Balogh Gábornak ítélte. A Kuratórium Különdíját pedig Dr. Lányi Beatrix kapta. Elismerés és gratuláció illeti valamennyi pályázót az igényes, színvonalas pályázatokért. Ezúton is gratulálunk Dr. Balogh Gábornak és Dr.Lányi Beatrixnak az elismeréshez és további sok sikert kívánunk számukra!