Álláslehetőség gazdasági területen a PTE Egészségtudományi Karon

2020. február 10. 14:24

Gazdasági területre keresnek munkatársat a Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Karán.

Elvárások:

• gazdagsági végzettség, magas szintű Excel tudás (függvények, kimutatás diagram mindennapos rutin használata), precizitás, monotonitás tűrés

Feladat:

• tény adatok feldolgozása, elemzések/kimutatások/kalkulációk készítése, tényleges és tervezett kontrolling adatokból jelentés készítése, tervezési és döntési előkészítési feladatok,költségvetés és beszámolók elkészítésében való közreműködés

Előny:

• felsőfokú közgazdász vagy gazdaság-informatikus végzettség, kontrolling tapasztalat

További infó és részletek: timea.aradi [at] etk.pte.hu