Álláslehetőség - Marketing Kommunikációs Munkatárs

2021. június 1. 13:36

Kulturális, rendezvénytechnikai tevékenységet folytató vállalkozás keres marketing kommunikációs feladatok ellátására kollégát, főállású munkaviszonyban, határozatlan idejű munkaszerződéssel, 3 hónap próbaidővel.

Feladatok:

• potenciális partnerekkel való kapcsolatfelvétel és kapcsolatkiépítés
  • kapcsolattartás a jelenlegi partnerekkel
  • offline- és online marketing folyamatok kiépítése, koordinálása
  • e-mail marketing rendszer építése
  • social media felületek kezelése és folyamatos tartalommal való bővítése

Elvárások:

• alapvető marketing kommunikációs ismeretek
  • social media felületek felhasználó szintű kezelése
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

• folyamatos fejlődési lehetőség
  • fiatalos munkakörnyezet
  • támogató csapat
  • betekintés a rendezvényiparba

Szakmai és személyiségre vonatkozó elvárások:

• felelősségteljesség, megbízhatóság
  • önálló, proaktív munkavégzés, talpraesett személyiség
  • pontosság, precizitás
  • kreativitás
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikáció, jó problémamegoldó képesség
  • előnyt jelent: angol nyelvtudás, kommunikációs, marketing területen szerzett tapasztalat

A munkakör azonnali kezdéssel betölthető.

Munkavégzés helye: Pécs

Jelentkezni az alábbi e-mail címmel lehet, fényképes önéletrajzzal: info [at] lantern-group.com