Álláslehetőség Ökoturisztikai referens pozícióban

2021. június 30. 11:15

A Fertő-Hanság Nemzeti Park Igazgatóság álláspályázatot hirdet 1 fő ökoturisztikai referens részére.

A kormányzati szolgálati jogviszony időtartama: határozott, 2022.12.31.

Foglalkoztatás jellege: kormánytisztviselő, a kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény szerint, teljes munkaidőben (heti 40 óra)

Munkakör megnevezése: ökoturisztikai referens

A munkavégzés helye: a Fertő-Hanság Nemzeti Park Igazgatóság központja, 9435 Sarród-Lászlómajor

Illetmény és juttatások: a kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény szerint

A beosztáshoz tartozó lényeges feladatok: A lászlómajori ajándékbolt irányítása

• Pénztáros és adminisztrációs feladatok ellátása;

• a bolti készlet változásának pontos követése, nyilvántartása;

• a termékekhez kapcsolódó logisztikai és promóciós feladatok ellátása;

• szükség esetén turisztikai feladatokban való részvétel;

• hétvégi munkavégzés.

Pályázati feltételek:

• Középfokú végzettség;

• „B” kategóriás jogosítvány;

• Büntetlen előélet;

• Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office, Közösségi Média);

• Magabiztos német nyelvtudás;

• Szabálykövetés, precizitás, határozottság, önállóság;

• Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség.

Előny:

• Boltvezetésben, bolti tevékenységekben szerzett tapasztalat;

• túravezetésben, látogatócsoportok vezetésében szerzett tapasztalat;

• angol, orosz illetve más nyelvtudás;

• szakirányú/felsőfokú végzettség.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• részletes szakmai önéletrajz;

• motivációs levél;

• 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány;

• végzettséget és képzettséget igazoló iratok

• nyilatkozat a pályázó hozzájárulásáról, hogy a pályázatban szereplő adatokat a jogszabályokban és a Fertő-Hanság Nemzeti Park Igazgatóság Szervezeti és Működési Szabályzatban felhatalmazott személyek, testületek megismerhessék;

• minden egyéb olyan irat, amelyet a pályázó a pályázat szempontjából fontosnak tart.

A pályázat benyújtásának határideje: 2021. július 5. 15.00 órai beérkezéssel

A pályázat benyújtásának módja:

• elektronikus úton az fhnp [at] fhnp.hu email címre „álláspályázat” megnevezéssel

• postai úton: Fertő-Hanság Nemzeti Park Igazgatóság, 9435 Sarród, Rév-Kócsagvár (a borítékot Kulcsárné Roth Matthaea igazgatónak kell címezni és rá kell írni, hogy álláspályázat)

A munkakör betölthető a sikeres pályázatot követően legkorábban 2021. július 16-tól.