Álláslehetőségek a Körbernél

2022. július 19. 12:16

A Körber Hungária Gépgyártó Kft. két pozíciót hirdet: Corporate Project Buyer Indirects és Corporate Project Buyer IT.

Corporate Project Buyer Indirects

Feladatok:

  • Pályázatok, beszerzési projektek lebonyolítása főképp nemzetközi környezetben, szoros együttműködésben a partnerekkel és a felelős kategóriamenedzserrel
  • Ár- és szerződéstárgyalások lefolytatása
  • Keretszerződések az illetékes szegmensekkel egyeztetve (pl. jogi)
  • A kulcsfontosságú adatok strukturálása, összegyűjtése és kommunikációja a projektbeszerzés területén
  • Az operatív beszerzési folyamatok optimalizálása

Elvárások:

  • Kereskedelmi, gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Magas eredményorientáltság és pragmatikus munkamódszer
  • Kiváló kommunikációs készség, kezdeményezőkészség
  • Folyékony német nyelvtudás
  • A Microsoft Office biztonságos kezelése

Előny:

  • Szolgáltatások beszerzésében szerzett tapasztalat és szakértelem, ideális esetben nemzetközi vállalati környezetben
  • Jó angol nyelvtudás
  • SAP ismeret

Amit mi nyújtunk Neked:

  • Félmilliós szép kártya juttatás mindenkinek, plusz önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Rendszeres vállalati események: jubileumi ünnepség, családi nap, körberfeszt, csapatépítők, önkéntes napok, mikulás, karácsonyi vacsora…
  • Sportolj havonta egy ezresért: 17 sportszakosztály a wakeboardtól a paintballon át a futásig és testépítésig
  • Óvoda-, iskolakezdés-, nyári táboroztatási támogatás
  • 25 nap alapszabadság mindenkinek, 10 nap apaszabadság gyermek születésekor
  • Akár a havi alapbér többszöröse bónuszok és juttatások formájában, nyaralási és karácsonyi bónusz
  • Home office, rugalmas munkavégzés, képzések, nemzetközi környezet, és hozhatod a kutyád is!
  • 100% megújuló villamosenergia, e-autó töltő park, digitális gyár

Corporate Project Buyer IT

Feladatok:

  • Globális termékcsoport stratégia megvalósítása IT piackutatás, globális elemzés, beszerzési mennyiségek, beszállítói portfóliók, szerződések és beszerzési folyamatok strukturálása és fejlesztése
  • Hardver és szoftver, informatikai szolgáltatások és telekommunikáció követelményeinek meghatározása / csomagolása a szakosodott részlegekkel közösen, az éves beruházási terv alapján, többek között üzletági vagy Körber-csoport szinten is
  • Beszerzési projektek megvalósítása, részben nemzetközi környezetben, crossfunctional (virtuális) beszerzési csapatok koordinációja, ellenőrzése és szakmai irányítása mellett.
  • Projekt- vagy keretszerződések (szállítási igények, SaaS/felhő, helyszíni, finanszírozási / szolgáltatási modellek, informatikai szolgáltatások) lezárása a szükséges irányelvek és dokumentációk (pl. adatvédelem, üzemi tanács, informatikai biztonság) biztosítása mellett egyeztetve pl.: az informatikai, jogi és HR szegmensekkel
  • Vezetői prezentációk készítése és leadása

Elvárások:

  • Nagymennyiségű szoftverek beszerzésében szerzett tapasztalat, beleértve a gyakori gyártók és licencmodellek ismeretét
  • A hardverrel / szoftverrel, IT szolgáltatásokkal és telekommunikációval kapcsolatos (nemzetközi) szerződések követelményeinek ismerete
  • Jó elemző készség
  • A Microsoft Office magabiztos kezelése
  • Idő- és projektmenedzsment, e-közbeszerzési platformok terén szerzett tapasztalat
  • Üzleti utazási hajlandóság nemzeti és nemzetközi környezetben

Előny:

  • Angol nyelvtudás
  • Tapasztalat és szaktudás az IT beszerzés területén, ideális esetben nemzetközi vállalati környezetben

Az önéletrajzokat az alábbi elérhetőségen várjuk:

toborzas.hungaria [at] koerber.hu

Kapcsolódó Híreink

2023-as publikációs jelentés

Megjelent a PTE Közgazdaságtudományi Kar 2023-as évre vonatkozó részletes kutatási jelentése, amely az alábbi linken..

Krekó Béla díj

A Gazdaságmodellezési Társaság (GMT) Elnöksége által 2000-ben alapított Krekó Béla díjat a gazdaságmodellezés területén..

Nemzeti Tehetség Program új pályázati felhívásai

Megjelentek a Nemzeti Tehetség Program új pályázati felhívásai!

FDSZ díjat adományoztak Karunk egy munkatársának

A Pécsi Tudományegyetem idén május 25-én tartotta meg hagyományos Pedagógusnapi és Díszoklevél-átadó Ünnepi Szenátusi..

IDÉN ELŐSZÖR ADTÁK ÁT A NEMZETKÖZIESÍTÉSI DÍJAKAT

Idén már negyedik alkalommal rendezte meg a Nemzetközi Igazgatóság a Nemzetközi Pikniket a Rektori Hivatalban.

Mikrotanúsítványt adó képzések, regionális impaktmérések és a tantervek átalakítása

Ebben a félévben is megtartottuk az Intézeti és Kari Tanácsadó Testületi üléseket, melyek keretében partnereinkkel..

Battyáni Réka Rektori Dicséretben részesült

Az idei évben Rektori Dícséretben részesült kolléganőnk, Battyáni Réka.

Arany Katedra díjat kapott a KTK oktatója

Újabb, jeles kitüntetésekkel díjazták Karunkat az ünnepi szenátusi ülésen.