Álláslehetőségek a Körbernél

2022. július 19. 12:16

A Körber Hungária Gépgyártó Kft. két pozíciót hirdet: Corporate Project Buyer Indirects és Corporate Project Buyer IT.

Corporate Project Buyer Indirects

Feladatok:

  • Pályázatok, beszerzési projektek lebonyolítása főképp nemzetközi környezetben, szoros együttműködésben a partnerekkel és a felelős kategóriamenedzserrel
  • Ár- és szerződéstárgyalások lefolytatása
  • Keretszerződések az illetékes szegmensekkel egyeztetve (pl. jogi)
  • A kulcsfontosságú adatok strukturálása, összegyűjtése és kommunikációja a projektbeszerzés területén
  • Az operatív beszerzési folyamatok optimalizálása

Elvárások:

  • Kereskedelmi, gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Magas eredményorientáltság és pragmatikus munkamódszer
  • Kiváló kommunikációs készség, kezdeményezőkészség
  • Folyékony német nyelvtudás
  • A Microsoft Office biztonságos kezelése

Előny:

  • Szolgáltatások beszerzésében szerzett tapasztalat és szakértelem, ideális esetben nemzetközi vállalati környezetben
  • Jó angol nyelvtudás
  • SAP ismeret

Amit mi nyújtunk Neked:

  • Félmilliós szép kártya juttatás mindenkinek, plusz önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Rendszeres vállalati események: jubileumi ünnepség, családi nap, körberfeszt, csapatépítők, önkéntes napok, mikulás, karácsonyi vacsora…
  • Sportolj havonta egy ezresért: 17 sportszakosztály a wakeboardtól a paintballon át a futásig és testépítésig
  • Óvoda-, iskolakezdés-, nyári táboroztatási támogatás
  • 25 nap alapszabadság mindenkinek, 10 nap apaszabadság gyermek születésekor
  • Akár a havi alapbér többszöröse bónuszok és juttatások formájában, nyaralási és karácsonyi bónusz
  • Home office, rugalmas munkavégzés, képzések, nemzetközi környezet, és hozhatod a kutyád is!
  • 100% megújuló villamosenergia, e-autó töltő park, digitális gyár

Corporate Project Buyer IT

Feladatok:

  • Globális termékcsoport stratégia megvalósítása IT piackutatás, globális elemzés, beszerzési mennyiségek, beszállítói portfóliók, szerződések és beszerzési folyamatok strukturálása és fejlesztése
  • Hardver és szoftver, informatikai szolgáltatások és telekommunikáció követelményeinek meghatározása / csomagolása a szakosodott részlegekkel közösen, az éves beruházási terv alapján, többek között üzletági vagy Körber-csoport szinten is
  • Beszerzési projektek megvalósítása, részben nemzetközi környezetben, crossfunctional (virtuális) beszerzési csapatok koordinációja, ellenőrzése és szakmai irányítása mellett.
  • Projekt- vagy keretszerződések (szállítási igények, SaaS/felhő, helyszíni, finanszírozási / szolgáltatási modellek, informatikai szolgáltatások) lezárása a szükséges irányelvek és dokumentációk (pl. adatvédelem, üzemi tanács, informatikai biztonság) biztosítása mellett egyeztetve pl.: az informatikai, jogi és HR szegmensekkel
  • Vezetői prezentációk készítése és leadása

Elvárások:

  • Nagymennyiségű szoftverek beszerzésében szerzett tapasztalat, beleértve a gyakori gyártók és licencmodellek ismeretét
  • A hardverrel / szoftverrel, IT szolgáltatásokkal és telekommunikációval kapcsolatos (nemzetközi) szerződések követelményeinek ismerete
  • Jó elemző készség
  • A Microsoft Office magabiztos kezelése
  • Idő- és projektmenedzsment, e-közbeszerzési platformok terén szerzett tapasztalat
  • Üzleti utazási hajlandóság nemzeti és nemzetközi környezetben

Előny:

  • Angol nyelvtudás
  • Tapasztalat és szaktudás az IT beszerzés területén, ideális esetben nemzetközi vállalati környezetben

Az önéletrajzokat az alábbi elérhetőségen várjuk:

toborzas.hungaria [at] koerber.hu

Kapcsolódó Híreink

Újabb nemzetközi akkreditációs siker a KTK-n: EFMD BSIS label

A Közgazdaságtudományi Kar a tavalyi évben újabb 5 évre kiérdemelt EFMD programakkreditáció után újabb jelentős lépést..

Pécsiközgáz Bootcamp 2024

A Pécsiközgáz újra meghirdeti nyári táborát olyan gimnáziumi diákok számára, akik érdeklődnek a közgazdász képzések..

Hackathon 2024

Március 20-21. között került megrendezésre a Simonyi Hackathon ötletverseny a Fenntarthatósági Központ és a Hidrogén..

WoP week

Megrendezésre került a WoP Week (World of Practice Week) március 18-22. között, melynek keretében 20 vállalati partner..

ReSem Kutatói Szeminárium a KTK-n

Mestersége címere: A.I. A Mesterséges Intelligencia, MI, avagy divatos nevén az AI volt a fő témája a Pécsi..

PTE szimulációs Kupa - verseny felhívás 2024 tavasz

A verseny az EcoSim online szimulációját veszi alapul. A szimuláció során egy virtuális tech vállalatot kell irányítani..

Díszoklevél igénylés

A Pécsi Tudományegyetemen vagy jogelőd intézményeiben 50 éve diplomát szerzett közgazdász végzettségű egykori hallgatók..

BGE Gazdasági Szaknyelvi Vizsga

A jelentkezők középfokú egynyelvű gazdasági szakmai nyelvvizsga A szóbeli, B írásbeli és C komplex típusát választhatják..