ÁLLÁSLEHETŐSÉGEK A UNHCR-NÉL

2022. július 21. 11:46

Munkalehetőség az ENSZ Menekültügyi Főbiztosságának (UNHCR) Budapesti Globális Szolgáltató Központjában.

A United Nations High Commissioner for Refugees öt pozícióban felvételt hirdet. A pozíciók angol nyelvismeretet követelnek.

Teljes felhívás:

Senior Data Management Assistant (Temporary appointment)

Senior Learning Development Assistant

Senior Finance & Accounting Assistant (Temporary appointment)

Finance and Accounting Associate (Temporary appointment)

Fleet Systems Support Associate (Temporary appointment)