fbpx ALUMNI ASSZISZTENS - ÁLLÁSHIRDETÉS | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

ALUMNI ASSZISZTENS - ÁLLÁSHIRDETÉS

2020. november 24. 09:16

Jelentkezz Alumni asszisztensnek a PTE Kapcsolati Igazgatóságának Alumni és Vállalati Kapcsolatok Irodájába!

Ha szívesen dolgoznál egy fiatalos csapat tagjaként, érdekel a kreatív munkavégzés, ami ráadásul jó hangulatban zajlik, akkor jelentkezz Alumni asszisztensnek!

Ami feltétlenül szükséges:

• Rendelkezz aktív, nappali jogviszonnyal
  • Legyen hetetne minimum 20 szabad órád
  • Továbbá legyél olyan lelkes és motivált, mint a csapat többi tagja.

A jelentkzetéshez szükséges dokumentumok:

• Önéletrajz
  • Motivációs levél

A jelentekzés részleteit megtaláljátok ITT.

Jelentkezési határidő: 2020. november 30.