Arany Katedra díjat kapott a KTK oktatója

2022. május 31. 10:55

Újabb, jeles kitüntetésekkel díjazták Karunkat az ünnepi szenátusi ülésen.

2022.05.28-án, szombaton az ünnepi szenátusi ülésen Galambosné dr. Tiszberger Mónika adjunktus asszony Arany Katedra díj kitüntetésben részesült.

Oktatói tevékenysége mellett kutatási területe a mintavételi és becslési módszerek, de ezenkívül számos publikáció is köthető nevéhez.

Szívből gratulálunk a jól megérdemelt sikerhez!

Újabb nemzetközi akkreditációs siker a KTK-n: EFMD BSIS label

A Közgazdaságtudományi Kar a tavalyi évben újabb 5 évre kiérdemelt EFMD programakkreditáció után újabb jelentős lépést..

Pécsiközgáz Bootcamp 2024

A Pécsiközgáz újra meghirdeti nyári táborát a gimnáziumi diákok számára, akik érdeklődnek a közgazdász képzések iránt!

XXV. Országos Esettanulmányi Verseny

Idén is meghirdetésre került az Országos Esettanulmányi Verseny.

Morning EDUCoffee a Pécsi Tudományegyetemen

Morning EDUCoffee a Pécsi Tudományegyetemen Ismered az EDUC Európai Egyetemi Szövetséget? Szeretnéd megtudni, hogy..

Megújult a B310-es termünk a Holcim Magyarország jóvoltából.

A Holcim Magyarország Kft. támogatásával megújult a B310-es tanterem, amit már birtokban is vettek a hallgatóink. A..

Újabb teremátadás a Viapan Group jóvoltából!

Közel egy éves előkészületi munka végeredményeként ma átadásra került a Viapan Lounge, karunk és a Viapan Group..

Call for Applications for the Gap Year Scholarship in the 2024/2025 Academic Year is Now Open!

The EDUC Alliance is pleased to announce its physical mobility program for BA/BSc and MA/MSc students of the University..

Publikációs összefoglaló - 2023. IV. negyedév

Elkészült a 2023-as év negyedik negyedévét feldolgozó publikációs összesítő.