fbpx Az Év Projektmenedzsment Diplomamunkája Pályázat 2019 | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Az Év Projektmenedzsment Diplomamunkája Pályázat 2019

2019. június 11. 14:49

A PMI Budapest 2019-ben ismét meghirdeti az Év Projektmenedzsment Diplomamunkája Pályázatot a Magyar Tagozat (PMI) - a Hírközlési és Informatikai Tudományos Egyesület (HTE) Projektmenedzsment Szakosztálya és a Magyar Projektmenedzsment Szövetség (PMSZ) támogatásával.

Pályázhatnak mindazok, akik bármely felsőoktatási intézményben a 2017 vagy 2018 év során benyújtották és sikeresen megvédték magyar vagy angol nyelvű, projektmenedzsment témájú dolgozatukat, ahol projektmenedzsment módszereket és eszközöket alkalmaztak, illetve projektmenedzsment módszertan elméleti és gyakorlati tartalmakat, eredményeket mutattak be.

2019-ben az elbírálás külön történik BA/BSc és MA/MSc kategóriákban! A munkákat a PMI Budapest, Magyar Tagozat által delegált elnök vezetésével a PMI Budapest Magyar Tagozat, a HTE és a PMSZ szakemberei bírálják el.

További információ itt olvasható.

Pályázati adatlap