Balatoni András (MNB), volt hallgatónk vendégelőadást tartott karunkon

2023. május 5. 09:07

Volt hallgatónk Balatoni András vendégelőadást tartott karunkon.

Az alapképzések Nemzetközi gazdaságtan tárgya keretében május 4-én vendégelőadónk volt Balatoni András, a Magyar Nemzeti Bank Közgazdasági Előrejelzések és Elemzések Igazgatóságának vezetője. Népes hallgatóság előtt a következő témáról beszéltek Gazdasági kilátások a 2020-as évek első felében.

Interjú Balatoni Andrással

Farkas Ferenc Ösztöndíjpályázat 2024

Idén is meghirdetésre került a Farkas Ferenc Ösztöndíj! Az Ösztöndíj célja, hogy elismerje és támogassa a Kar azon..

Pécsiközgáz Bootcamp 2024

A Pécsiközgáz újra meghirdeti nyári táborát olyan gimnáziumi diákok számára, akik érdeklődnek a közgazdász képzések..

ÚJABB HÁROM ÉVIG MINŐSÍTETT SZAKKOLLÉGIUM A JPKSZ

2024 tavaszán a Minősítő Bizottság döntése értelmében a PTE-KTK Janus Pannonius Közgazdasági Szakkollégium sikeresen..

Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj pályázati kiírás 2024

Nemzeti felsőoktatási ösztöndíj pályázat a 2024/2025-es tanévre

Pályázati kiírás megüresedett állami ösztöndíjas helyekre

A megüresedett állami ösztöndíjas helyekre 2024. június 21. (péntek) 12 óráig van lehetőség jelentkezni.

Fojtik János díj Pályázati felhívás 2024

Pályázati felhívás A Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar Fojtik János díjat hirdet meg hallgatóinak éves..

Lezajlott a 37. OTDK-ra kvalifikáló második kari forduló.

2024. május 3-án lezajlott a 2025-ben Miskolcon rendezendő 37. OTDK-ra kvalifikáló második kari forduló. Összesen 20..

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS - L’ORÉAL-UNESCO A Nőkért és a Tudományért Magyar Ösztöndíj 2024

A L’ORÉAL Magyarország és az UNESCO Magyar Nemzeti Bizottsága idén huszonkettedik alkalommal hirdeti meg..