Balatoni András (MNB), volt hallgatónk vendégelőadást tartott karunkon

2023. május 5. 09:07

Volt hallgatónk Balatoni András vendégelőadást tartott karunkon.

Az alapképzések Nemzetközi gazdaságtan tárgya keretében május 4-én vendégelőadónk volt Balatoni András, a Magyar Nemzeti Bank Közgazdasági Előrejelzések és Elemzések Igazgatóságának vezetője. Népes hallgatóság előtt a következő témáról beszéltek Gazdasági kilátások a 2020-as évek első felében.

Interjú Balatoni Andrással

Pécsiközgáz Bootcamp

A Pécsiközgáz első alkalommal hirdeti meg nyári táborát a gimnáziumi diákok számára, akik érdeklődnek a közgazdász..

Sikeresen zárult a matematika és történelem emelt szintű szóbeli érettségi felkészítő

Véget ért a matematika és történelem emelt szintű szóbeli érettségi felkészítő.

Dr. Kaposi Zoltánt választották a Magyar Történelmi Társulat Dél-dunántúli Csoportja elnökének

A Magyar Történelmi Társulat egyike az ország legkorábban alapított tudományos társulatainak. 1867-ben jött létre, az..

Beiratkozás a Hageni Távegyetemre

A Hageni Távegyetem (FernUniversität in Hagen) NÉMET nyelvű képzésére ismét beiratkozhatnak Karunkon. Tanulmányaik..

Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj pályázati kiírás 2023

Nemzeti felsőoktatási ösztöndíj pályázat a 2023/2024-es tanévre.

Élménybeszámoló az ITHAS 2023 programról

Pallós Andrissal beszélgettünk a május eleji ITHAS tanulmányi hajóúton szerzett tapasztalatairól, élményeiről.

Tiszteletbeli Professzora Díjat kapott professzor dr. Bélyácz Iván egyetemi tanár

A romániai Nagyvárad Partiumi Keresztény Egyetemének Szenátusa Tiszteletbeli Professzora Díjjal tüntette ki professzor..

Új Nemzeti Kiválóság Program 2023/2024

Kiírásra került az Új Nemzeti Kiválósági Program (ÚNKP) a 2023/2024-es tanévre!