fbpx BANKFIÓKI GYAKORNOKSÁG A RAIFFEISEN BANKNÁL | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

BANKFIÓKI GYAKORNOKSÁG A RAIFFEISEN BANKNÁL

2021. február 24. 16:03

Szeretnél gyakorlati tapasztalatot szerezni egy bankfióknál? Akkor jelentkezz a Raiffeisen Bankhoz gyakornoknak.

Ha a jövődet a banki szférában képzeled el és érdekel a banki világ, akkor ezt a lehetőséget neked találták ki.

MI LESZ A FELADATOD?

• A bankfiók működéséhez kapcsolódó folyamatok, feladatok megismerése.
  • A kollégák napi szintű adminisztratív jellegű támogatása.
  • A szakmai feladatokban történő aktív részvétel az adott terület munkatársainak támogatása mellett.
  • Lesz lehetőséged arra, hogy megismerd a fióki munkaköröket, és jobban beleláss abba a fióki területbe, ami leginkább felkelti az érdeklődésed.
  • A fiókban lakossági, vállalati és prémium ügyfelekkel is foglalkozunk, így saját szemmel láthatod, hogyan kezeljük a különböző szegmenseket.
  • Bankfióki gyakornoki pozíciónkat ajánljuk azoknak, akik a későbbiekben szívesen foglalkoznának ügyfelekkel, és azoknak is, akik csak szeretnék megismerni, hogyan is működik egy bank.
  • A bankfióki gyakornoki pozíció kiváló ugródeszkaként szolgálhat akkor is, ha a bank központi területei (háttérterületek, támogató területek) érdekelnének a jövőben.
  • Tapasztald meg, milyen egy összetartó, barátságos közösség tagjaként a Raiffeisennél dolgozni!

Munkaviszony időtartama:

• Határozott (6 hónap)

Napi munkaidő:

• Teljes munkaidő

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

• 7100 Szekszárd, Széchenyi u. 37-39.

Részletes információkért kattints ide