fbpx Beköltözött a jövő a Pécsiközgázra! | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Beköltözött a jövő a Pécsiközgázra!

2020. szeptember 10. 08:34

Karunk fontos mérföldkőhöz érkezett: idén ünnepeljük a képzés elindulásának 50. évfordulóját, melynek keretében a tegnapi napon az itt fejlesztett nyitott online piacteret, az openup.pte.hu-t mutattuk be, valamint a Hauni jóvoltából felújított modern tantermüket is, amit már birtokba is vehettetek!

Karunk még 2018-ban kötött a Hauni Hungária Gépgyártó Kft.-vel egy hosszú távú együttműködést, mely nemcsak a tudományos munkát és az oktatást segíti, hanem gyakorlati megvalósulásai is vannak.

A korszerű dizájnnal felújított teremmel „beköltözik a jövő” a Pécsiközgázra: 4K-kamerával működő videókonferencia-rendszer, beépített csatlakozók és töltési lehetőség segítik a helyszíni és a digitális oktatást. A terem a Körber tanterem nevet viseli, és helyet ad majd az órarendben már tavaly is meghirdetett Hauni pénzügy, kontrolling, HR és logisztika, termelésmenedzsent témájú kurzusoknak, szakmai programoknak.

Ahogy az a tegnapi ünnepélyes tanévnyitón is elhangzott, karunk idén ünnepli a képzés elindulásának 50. évfordulóját. Ennek kapcsán került bemutatásra az openup.pte.hu nyitott online piactér is, ahol nem termékek vagy szépen berendezett szállások között válogathat a fogékony egyetemi hallgató, a Pécsiközgáz Alkalmazott Tanulások Központja által működtetett felületnél a termék maga az ötlet, innováció, tudásanyag vagy üzleti tapasztalat. Minden hallgatónkat arra buzdítjuk, hogy fedezzék fel az új platformot és használják ki az az által nyújtott lehetőségeket!