Beszámoló az ITHAS 2024-es tanulmányi hajóútról

2024. május 28. 09:34
Nagy sikerrel zárult az ITHAS (International Tourism and Hospitality Academy at Sea) 2024-es programja.

Az esemény május 11-18. között zajlott, és egyedülálló élményt nyújtott mind a hallgatók, mind az iparági szakemberek számára, akik részt vettek ezen az inspiráló és oktatási célú utazáson az Adriai-tengeren. Idén is 8 hallgatónk vett részt az tanulmányi hajóúton Csóka László vezetésével.

Az ITHAS 2024 Program Tapasztalatai

Az ITHAS 2024 program résztvevői felejthetetlen hetet töltöttek az Adriai-tengeren, ahol különböző horvát szigeteket és városokat látogattak meg. A program során a hallgatók nemcsak elméleti tudást szerezhettek, hanem közvetlenül tapasztalhatták meg a turizmus és vendéglátás kihívásait és lehetőségeit is.