BGE - V. BBS International Sustainability Student Conference 2022 - felhívás

2022. március 23. 11:28

A Budapesti Gazdasági Egyetem napjaink egyik legjelentősebb kihívásával foglalkozva, 5. alkalommal szervezi meg nemzetközi hallgatói konferenciáját, a fenntarthatóság különböző aspektusaira fókuszálva, angol nyelven.

A konferencia időpontja és helyszíne: 2022. április 22. péntek 14:00 óra, Teams online konferencia

A V. BBS International Sustainability Sutdent Conference rendezvényre várunk minden BA, MA és PhD-s hallgatót, akik szívesen bemutatnák kutatásukat és érdeklődnek a fenntarthatóság témakörénbelül az alábbi területek iránt:

1.       Sustainability in SMEs

2.       Sustainable Business Models

3.       Stakeholder engagement

4.       Sustainable and responsible hospitality and tourism

5.       The importance of education

6.       Contribution of NGOs and NPOs

7.       Conscious consumption

Az absztrakt benyújtásának határideje 2022. április 1.

A részletes felhívás IDE KATTINTVA olvasható.

További információk az alábbi oldalon lesznek elérhetők hamarosan.