CEEPUS freemover hallgatói és oktatói ösztöndíjak: 2023/2024 tavaszi félév

2023. november 8. 16:17

A freemover pályázattípusban a CEEPUS tagországok bármely felsőoktatási intézményében aktív státuszú hallgatók és oktatók nyújthatnak be pályázatot a CEEPUS tagországok bármely akkreditált felsőoktatási intézményéhez, a küldő és a fogadó intézmény egyéb CEEPUS hálózati részvételétől függetlenül.

CEEPUS tagországok: Albánia, Ausztria, Bosznia-Hercegovina, Bulgária, Csehország, Észak-Macedónia, Horvátország, Koszovó, Lengyelország, Magyarország, Moldova, Montenegró, Románia, Szerbia, Szlovákia és Szlovénia.

Jelentkezési határidő 2023. november 30.  (Magyarországra irányuló utaknál: 2023. december 31. - de lehetőleg legalább két hónappal az utazás megkezdése előtt) A pályázatokat kizárólag online kell feltölteni a www.ceepus.info központi pályázati felületen.

A hazai hallgatók és oktatók számára szóló pályázati felhívás ezen a linken érhető el.

A CEEPUS programról bővebb információ a fenti linkeken és honlapon található.

További információk: sandorfi.eszter [at] pte.hu és ceepus [at] tpf.hu