Csatlakozz a Concentrix csapatához!

2021. augusztus 10. 09:32

Egy belevaló csapatot vagy új kihívást keresel Pécsett?

Szeretnél egy nemzetközi hátterű, dinamikusan növekvő vállalatnál dolgozni?
Kellemes légkörben, modern munkahelyi környezetben kamatoztatni német nyelvtudásodat?
Vesd be magad egy nagyszerű multinacionális környezetben, és légy te is a CONCENTRIX része!

Cégünk  2005 szeptembere óta kínál biztos munkalehetőséget Pécsett (teljes- és akár részmunkaidőben) mindazok számára, akik szívesen dolgoznának egy olyan helyen, ahol élénk a vállalati kultúra, fontos a társadalmi felelősségvállalás és melyet számos családbarát kezdeményezés jellemez. A barátságos légkör és rugalmas időbeosztás, illetve előrelépési és folyamatos fejlődési- és karrierlehetőségek tesznek minket vonzó munkaadóvá minden korosztály, így akár egyetemisták, pályakezdők vagy kisgyermekes anyukák számára is.

Munkatársaink neves NÉMET ügyfeleknek nyújtanak segítséget telefonon és e-mailen keresztül. Amennyiben érdeklődsz e terület iránt, a következő álláslehetőség pont neked szól!

Munkatársaink feladata:

• ügyfélkapcsolatok ápolása, ügyfeleink barátságos és professzionális támogatása
  • különböző kérdések megválaszolása e-mailben és telefonon keresztül vagy adatfeldolgozás
  • tanácsadás, tájékoztatás és egyéb adminisztratív feladatok, kreatív megoldások

Elvárások:

• kiváló német nyelvtudás (esetleg angol)
  • ügyfélorientált hozzáállás
  • jó kommunikációs- és problémamegoldókészség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

• rugalmas munkaidő
  • teljes- vagy részmunkaidős foglalkoztatás (akár heti 20 órában is)
  • multinacionális környezet, fiatalos és dinamikus csapatok
  • előrelépési és folyamatos fejlődési lehetőségek, tréningek
  • igény esetén gyermekfelügyelet iskolai szünetek idején
  • wellness- és sporttámogatás, utazási hozzájárulás
  • fix órabérek - teljesítményalapú bónuszokkal kombinálva
  • Cafeteria, utazási hozzájárulás és egyéb juttatások!
  • keress akár havi br. 380 000 Ft-ot
  • bruttó 1800 HUF órabérrel
  • +50.000Ft bónusz

Felkeltettük érdeklődésedet?

Várjuk jelentkezésed e-mailben a pecs [at] concentrix.de e-mail címre.