fbpx Diákmunka lehetőség a Lafarge-nál | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Diákmunka lehetőség a Lafarge-nál

2021. január 25. 15:06

A Lafarge Magyaroroszág pénzügyi gyakornokot keres.

A LafargeHolcim Csoport tagjaként a LAFARGE Cement Magyarország Kft. dinamikus és modern munkakörnyezetet, kihívásokkal teli karrier lehetőséget, szakmai képzéseket és versenyképes juttatást kínál.

A LAFARGE Cement Magyarország Kft. pénzügyi osztálya keres aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező, pénzügy és számvitel szakon tanuló jelentkezőket diákmunkára, hosszabb időre.

FELELŐSSÉGI TERÜLETEK

• Lekönyvelt bejövő számlák ellenőrzése SAP vállalatirányítási rendszerben.
  • Fuvar számlákhoz kapcsolódó szállítólevelek teljeskörűségének visszaellenőrzése a könyvelésben, esetleges hibák feltárása, jelzése a társosztályoknak.
  • Tárgyi eszköz aktiválási jegyzőkönyvek formai, számszaki ellenőrzése, könyveléshez való egyeztetése.
  • Számla kiegyenlítésekhez generált utalási csomagok adatainak ellenőrzése
  • Beérkező számlák, iratok rendezése, rendszerezése, számlák lefűzése, irattár kezelés
  • Egyéb ad-hoc jellegű feladatok elvégzése a Főkönyvelő utasításai szerint.

ELVÁRÁSOK

• Aktív hallgatói jogviszony
  • Heti 2-3 nap munkavégzés
  • A telephelyre jutás biztosítása

A MUNKAADÓ KÍNÁL

• Gyakorlati tapasztalatszerzés az egyetemen oktatott elmélet mellé
  • Betekintés egy multinacionális cég mindennapjaiba és részt venni benne

MUNKAVÉGZÉS HELYE LAFARGE Királyegyházi Cementgyára (7953 Királyegyháza, Cement utca 1.)

JELENTKEZÉS

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését kérjük, önéletrajza beküldésével jelentkezzen a karrier [at] lafargeholcim.com email címen keresztül. További információ elérhető honlapunkon: karrier.lafarge.hu.