DÍSZDOKTORAVATÓ ÜNNEPI SZENÁTUSI ÜLÉS MÁRCIUS 15-E ALKALMÁBÓL

2022. március 11. 13:16

Március 15-e alkalmából tartotta Ünnepi Szenátusi Ülését a Pécsi Tudományegyetem a Dr. Halasy-Nagy József Aulában.

Az ünnepségen PhD, DLA és habilitált doktori oklevelek átadására, valamint címzetes egyetemi tanári, docensi címek, professor emeritus és díszdoktori címek adományozására került sor.

Doctor of Philosophy oklevelet vehettek át a gazdálkodás- és szervezéstudományok területén:

• Bedoya Ever, a University of Antioquia tanára,
  • Csóka László, a Közgazdaságtudományi Kar tanársegédje,
  • Hegedüs Réka, a PTE Rektori Kabinet irodavezetője,
  • Lubbadeh Tareq Bassam Ramez, közgazdász,
  • Pobee Frederick Okpoti, közgazdász,
  • Tóth -Pajor Ákos, a PTE Közgazdaságtudományi Kar tanársegédje.

Doctor of Philosophy oklevelet vehettek át a közgazdaságtudományok területén:

• Braun Erik, a Közgazdaságtudományi Kar tanársegédje,
  • Longauer Dóra, a Közgazdaságtudományi Kar tanársegédje,
  • Szabó Norbert, a Közgazdaságtudományi Kar tanársegédje.

Habilitált doktori oklevelet vehetett át a közgazdaságtudományok területén:

• Balogh Gábor, a Közgazdaságtudományi Kar adjunktusa,
  • Hauck Zsuzsanna, a Közgazdaságtudományi Kar adjunktusa,
  • Kleschné Csapi Vivien, a Közgazdaságtudományi Kar adjunktusa.

Ezúton is sok szeretettel gratulálunk kollégáinknak az elért eredményeikhez és a továbbiakban is sok sikert kívánunk nekik!