fbpx Dr. Csapó Jánost Pro Geographia oklevéllel jutalmazták | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Dr. Csapó Jánost Pro Geographia oklevéllel jutalmazták

2019. június 28. 11:48

Dr. Csapó Jánost 2019. június 27-én a Magyar Földrajzi Társaság Választmánya az Érembizottság javaslata alapján Pro Geographia oklevéllel jutalmazta, ami a geográfus szakma egyik legrangosabb kitüntetése.

"A Magyar Földrajzi Társaság Közgyűlése a hallgatói tehetséggondozásban és a tudományos kutatásban kifejtett sikeres tevékenységéért a Magyar Földrajzi Társaságban végzett munkájáért Dr. Csapó János részére a Pro Geographia oklevelet adományozza."

Az elismeréshez szívből gratulálunk és további szép sikereket kívánunk!