fbpx Dr. Jarjabka Ákos előadása Delhiben | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Dr. Jarjabka Ákos előadása Delhiben

2019. március 6. 15:24

Oktatónk az elmúlt héten Delhiben járt egy nemzetközi konferencián, méghozzá előadóként.

Dr. Jarjabka Ákos meghívott plenáris előadóként vett részt a Department of Slavonic and Finno-Ugrian Studies (University of Delhi)  szervezésében 2019. február 27-28-án megrendezésre kerülő „Culture, Language and Identity Formation: Diaspora in a Globalizing World (with special reference to East and Central Europe and Russia)” című nemzetközi konferencián, Delhiben.

Konferencia előadásának címe és témája a „The Hungarian Diaspora as a Central East European Phenomenon” volt. Gratulálunk oktatónknak a nívós előadáshoz és reméljük, hogy a későbbiekben is lesz lehetősége hasonló  volumenű rendezvényeken is előadni!