Dr. Jarjabka Ákos kitüntetésben részesült

2022. március 21. 13:32

Magyarország köztársasági elnöke a Magyar Érdemrend Lovagkeresztje kitüntetést adományozta Dr. Jarjabka Ákosnak, Karunk Vezetés- és Szervezéstudományi Intézetének igazgatójának.

A kitüntetést az eredményes és nemzetközileg is nagyra értékelt szakmai munkája, valamint a nemzeti emlékezet megőrzését és a diaszpórában élő magyarság anyaországi tudományos és kulturális kapcsolatainak fejlesztését szolgáló társadalmi tevékenysége elismeréseként kapta.

Ezúton is gratulálunk a kitüntetéshez és további sok sikert kívánunk szakmai pályafutása során!