fbpx Dr. Kaposi Zoltán az OTDT mestertanári oklevelét kapta | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Dr. Kaposi Zoltán az OTDT mestertanári oklevelét kapta

2019. november 7. 11:55

2019. október 31-én karunk oktatója, Dr. Kaposi Zoltán az OTDT mestertanári oklevelében részesült.

Az Országos Tudományos Diákköri Tanács a magyar felsőoktatás műhelyeiben folyó diáktudományos tevékenységet támogató, színvonalas munkájáért a XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferencia alkalmából Mestertanár Aranyérem kitüntetésben részesítette Dr. Kaposi Zoltánt, karunk egyetemi tanárát.

Ezúton is gratulálunk a kitüntetéshez és további sok sikert kívánunk pályafutása során!