Dr. Szűcs Pál Máriás Antal életműdíjat kapott

2023. november 27. 18:01

Dr. Szűcs Pál, a PTE Közgazdaságtudományi Kar nyugalmazott oktatója, alapító atyáinak egyike 2023. november 24-én, az OTDT által a Zeneakadémián megrendezett díszátadó keretében Máriás Antal életműdíjban részesült.

Az Országos Tudományos Diákköri Tanács a Máriás Antal Emlékérmet kétévenként, az országos konferenciák évében a nagy iskolateremtő szenior mesterek, köztük mindig egy közgazdász részére adományozza.

Gratulálunk Tanár Úrnak az elismeréshez!

fotó: Farkass Ábel/OTDT