Életmű díjat kapott Dr. László Gyula

2023. március 3. 10:19

A Pécs-Baranyai Kereskedelmi és Iparkamara Életmű díjjal ismerte el Dr. László Gyula professor emeritust.

A 2023. februárjában megtartott ülésen történt meg a díj ünnepélyes átadása.

Ezúton is gratulálunk a Tanár Úrnak a díjhoz és további sok sikert kívánunk!

Újabb nemzetközi akkreditációs siker a KTK-n: EFMD BSIS label

A Közgazdaságtudományi Kar a tavalyi évben újabb 5 évre kiérdemelt EFMD programakkreditáció után újabb jelentős lépést..

Pécsiközgáz Bootcamp 2024

A Pécsiközgáz újra meghirdeti nyári táborát a gimnáziumi diákok számára, akik érdeklődnek a közgazdász képzések iránt!

ITHAS 2024

NEMZETKÖZI TURISZTIKAI ÉS VENDÉGLÁTÓIPARI AKADÉMIA A TENGEREN Téma: Tourism Policy Időpont és helyszín: 2024. május 11..

XXV. Országos Esettanulmányi Verseny

Idén is meghirdetésre került az Országos Esettanulmányi Verseny.

Morning EDUCoffee a Pécsi Tudományegyetemen

Morning EDUCoffee a Pécsi Tudományegyetemen Ismered az EDUC Európai Egyetemi Szövetséget? Szeretnéd megtudni, hogy..

Megújult a B310-es termünk a Holcim Magyarország jóvoltából.

A Holcim Magyarország Kft. támogatásával megújult a B310-es tanterem, amit már birtokban is vettek a hallgatóink. A..

Újabb teremátadás a Viapan Group jóvoltából!

Közel egy éves előkészületi munka végeredményeként ma átadásra került a Viapan Lounge, karunk és a Viapan Group..

Call for Applications for the Gap Year Scholarship in the 2024/2025 Academic Year is Now Open!

The EDUC Alliance is pleased to announce its physical mobility program for BA/BSc and MA/MSc students of the University..