Elhunyt Kovácsné Tóth Lívia

2023. november 27. 17:29

Megrendülten tudatjuk, hogy Kovácsné Tóth Lívia munkatársunk, példamutató erővel és méltósággal viselt betegsége következtében 2023. november 27-én elhunyt.

Lívia 2002 óta meghatározó tagja volt a Pécsiközgáz közösségének. Évekig a Tanulmányi Osztály csapatát erősítette, ahol odafigyeléssel és empátiával egyengette a hallgatók tanulmányi útját.  Magas szakmai felkészültségével hozzájárult az angol nyelvű képzési program sikeréhez. A közelmúltban Nemzetközi Akkreditációs és Tanulmányi Koordinátorként szerzett elévülhetetlen érdemeket a Kar akkreditációs törekvéseinek megvalósításában.

Precíz, odaadó, a Közgazdaságtudományi Kar iránt elkötelezett munkáját a Pécsi Tudományegyetem Szenátusa 2022-ben Rektori Dicsérettel ismerte el.

Emlékét megőrizzük!