fbpx Elképesztő lehetőség pályakezdőknek! | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Elképesztő lehetőség pályakezdőknek!

2020. január 20. 14:53

Vezetői és HR asszisztens állás Németországban!

Szakmai csapatunk bővülése és Nemétországban lévő piacunk erősödése miatt keresünk olyan talpraesett, perfekt német nyelvtudással rendelkező, marketing vénával is ellátott pályakezdőt, aki örömmel kezdené pályafutását Németországban, egy TOP cégvezető mellett.

Ha te nyered el ezt a fantasztikus lehetőséget, akkor biztosan profi leszel abban,

• hogyan zajlik egy üzleti találkozó szervezése és lebonyolítása
  • hogyan kell felvenni a kapcsolatot különböző vállalatokkal
  • németországi vállalatokkal, hogyan kerülj nagyszerű kapcsolatba és ezt, hogy tudod fenntartani
  • mit, hogy kell intéznie egy munkavállalónak. Pl.: bankszámlanyitás, adószám intézése, betegbiztosítás
  • valamint kiderül majd, hogy a HR világa mennyire jelentőségteljes egy cég életében. Ebben a Jobcapital teljes szakmai hadereje támogatni fog.

A MARKETING vénád elengedhetetlen, hiszen a vezetőd és a Jobcapital által összeállított HR Marketing stratégia kivitelezésében is számítunk rád.

• Közösségi média felületek biztos használata és ismerete
  • Sajtófigyelés
  • Prezentációk megfelelő design-ba helyezése
  • PR és Marketing ügynökségekkel való együttműködés

TÉGED keresünk ha:

• nagyon pontos és precíz vagy, hiszen adminisztratív feladatok elengedhetetlenek ebben a pozícióban.
  • nem ijedsz meg, hogy pályakezdőként már hatalmas cégek vezetőivel, HR-eseivel kell majd beszélned
  • a német nyelvtudásod kifogástalan
  • van B kategóriás jogosítványod
  • a külföldi munkavégzés motivál (Német-francia határ)
  • fontos számodra a karriered és óriási motivációt jelent számodra, hogy rövid időn belül rengeteget tanulj

A német kiküldetés ideje minimum fél év. Válj rövid időn belül pályakezdőből olyan tapasztalt Vezetői és HR asszisztensé, ami e nélkül a lehetőség nélkül akár évekig is eltartana. Egy év után pedig már konkrét elképzelésed lesz arról, hogy itthon vagy Németországban szeretnéd folytatni velünk a közös munkát!

Jelentkezz, hogy te legyél a befutó!

Vagy:
Küldd el az allas [at] jobcapital.hu címre német nyelvű önéletrajzod, amely tartalmazza a motivációdat pár mondatban, az iskoláidat, az ott elért eredményeidet, a diploma utána munkádat (ha volt).