EMLÉKFA ÜLTETÉS BUDAY-SÁNTHA ATTILA PROFESSZOR tiszteletére

2021. szeptember 21. 14:08

EMLÉKFA ÜLTETÉS BUDAY-SÁNTHA ATTILA PROFESSZOR SZÜLETÉSE 80. ÉVFORDULÓJA TISZTELETÉRE.

Kedves Kollégák, Barátok, Tanítványok!

A Közgazdaság- és Regionális Tudományi Kutatóközpont Regionális Kutatások Intézete kezdeményezésére, a Magyar Regionális Tudományi Társasággal és a Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Karával közösen emlékfát ültet Prof. dr. Buday-Sántha Attila születése 80. évfordulója emlékére, tisztelete és megbecsülése jeléül, mely eseményre sok szeretettel meghívjuk.

Az esemény helyszíne és időpontja:

Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar udvara (7622 Pécs, Rákóczi u. 80.)

2021. szeptember 22. szerda 10 óra

Az eseményen rövid méltatást tart:

Prof. dr. Schepp Zoltán dékán, Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Prof. dr. Gál Zoltán elnök, Magyar Regionális Tudományi Társaság

Dr. Kuráth Gabriella egyetemi docens, tanítvány

Mindenkit szeretettel várunk!

Az esemény a járványügyi helyzettől függetlenül megrendezésre kerül.

Kapcsolat: Dr. Horeczki Réka horeczki.reka [at] krtk.hu; 30/657-6447